Nazywam się Sławek i bardzo miło mi Cię gościć na swojej stronie.

Każde nowe spotkanie jest dla mnie okazją do złapania na zdjęciu niepowtarzalnych emocji. Swoich klientów spotykam w wyjątkowych dla nich okolicznościach.

Ślub i wesele to mnóstwo radości, uśmiechów i łez wzruszenia — kiedy uwieczniam takie chwile, czuję że mam najlepszą pracę na świecie.

Fotografia ślubna to wyzwanie. Mam tylko jedną szansę na zrobienie zdjęć, które będą pamiątką na całe życie. Dlatego stawiam na stałe doskonalenie warsztatu. Regularnie biorę udział w warsztatach, które podnoszą moją świadomość i jakość zdjęć. Moje zdjęcia można rozpoznać po naturalności i pewnej szlachetności stylu. Zapraszam Cię do obejrzenia portfolio — jeżeli w moich zdjęciach jest coś bliskiego Twojemu poczuciu estetyki, to będzie mi bardzo miło, jeżeli wybierzesz właśnie mnie do uwiecznienia najwspanialszego dnia w Twoim życiu.

Sesja fotograficzna, fotografia ślubna, fotografia kobieca,

Sławek Wojton


Specjalizuję się w fotografii ślubnej, realizuję także sesje rodzinne, portretowe, kobiece i okolicznościowe. Moja praca to jednocześnie wielka życiowa pasja i niekończąca się przygoda. Każde nowe spotkanie jest dla mnie okazją do złapania na zdjęciu niepowtarzalnych emocji. Swoich klientów spotykam w wyjątkowych dla nich okolicznościach.